Omschrijving
Locatie#
Nabij het centrum. Dus u kunt alles op loopafstand alle voorzieningen bereiken en de boodschappen doet u bij de supermarkt om de hoek.
Woning#
Deze eenvoudige HELFT VAN EEN DUBBEL WOONHUIS MET AANGEBOUWDE STENEN BERGING EN VRIJSTAANDE HOUTEN GARAGE dient compleet te worden gemoderniseerd. De woning beschikt over 3 slaapkamers op de 1e verdieping.
Indeling#
Hal/entree met meterkast en toiletruimte; woonkamer met gaskachel; dichte keuken met eenvoudige aanbouwkeuken en toegang tot kelderruimte; ruime bijkeuken met achter-entree, aansluitingen voor witgoed en vaste kasten.
1e verdieping:
Overloop; 3 slaapkamers waarvan 2 met dakkapel; eenvoudige doucheruimte met vaste wastafel.
Info.#
Bouwjaar omstreeks 1950; perceel 270 m²; verwarmd middels gaskachels; parkeren op eigen terrein; de woning is per direct te aanvaarden.
Belangrijke extra informatie:
* Keuze notaris is aan de verkopers (Notariaat Dijkstra Jansen en Bergman te Stadskanaal).
* De verkoop geschiedt vanuit een nalatenschap.
* De gebruikelijke vragenlijst is derhalve niet volledig ingevuld.
* In de koopovereenkomst zal een uitsluitingsclausule incl. As is, Where is clausule worden opgenomen i.v.m.
nalatenschap.